Online pohádky na dobrou noc

Všechny děti milují pohádky. Nejen že pohádky patří do jejich hlavní zábavy, ale pomáhají také dětem rozvíjet určité vědomosti. Některé pohádky jsou pro děti velmi poučné.

Na dětském serveru Rexo.cz naleznete všechny známé animované pohádky, které mají děti nejraději. Vaše děti se mohou pobavit u pohádky rychlá rota, gumídci, Tom a Jerry a nechybí ani velmi oblíbená pohádka Šmoulové. Co se týče online pohádek pro předčítání, naleznete zde známé i nové pohádkové příběhy, které Vás mohou inspirovat každý večer.

Vyprávět každý den nějakou novou zajímavou pohádku je složité i pro ty, co mají velkou fantazii. Inspirujte se tedy na našem serveru a překvapte Vaše děti každý den novou zajímavou pohádkou.

Také the best online casino
Online hry pro děti na dětském serveru Rexo.cz jsou tou pravou zábavou pro odpoledne strávená doma. V naší nabídce je velké množství her pro děti v každém věku. Naleznete zde i hry pro nejmenší děti online.

U nás si děti můžou vyzkoušet střílečky, skákačky, logického, nebo spíše holčičí hry, jako jsou oblékačky panenek, nebo hra na kadeřnici.

Na serveru pro děti rexo.cz naleznete kromě online pohádek také omalovánky, nebo komixy. Bamford Powered WordPress