Jednou z vůbec nejrozšířenějších zábav dnešního světa jsou Hry na PC, které můžete snadno pořídit i prostřednictvím internetu. Nepotřebujete ani krabicovou verzi jednotlivých her, stačí jen získat CD key, díky kterému hru aktivujete a můžete se směle (a samozřejmě zároveň i legálně) pustit do akce!

Pro sportovní nadšence letos na podzim čeká jedna velká pecka, online casino money
Fifa 14
. Na našem webu ji najdete v profesionální české lokalizaci, ve které nebudou chybět oblíbené české tváře komentátorského světa. A navíc, pokud si už teď zajistíte předobjednávku, můžete si být jistí, že se na Vás dostane v den vydání hry.

Pokud jste naposledy hráli například Fifu 2000, určitě zažijete obrovský šok, snad jako kdybyste se z devatenáctého století rázem přesunuli někam do současnosti. Ano, právě takový skok u Electronic Arts udělali. Kromě příjemné a okulahodící grafiky si můžete vychutnat rozsáhlý manažer, který si s konkurencí rozhodně nezadá, stejně jako stále reálnější fyziku míče, možnosti střelby i taktiky a tak dále a tak dále. Hru si pomocí CD key aktivujete skrze systém Origin, který je vlastní všem EA hrám.

Hry na PC, které jsou výrazně levnější než u konkurence, vám budou doručeny zdarma, stačí mít jen vlastní emailovou schránku. Ušetřené peníze za krabicovou verzi, kterou byste dostali poštou, pak můžete investovat třeba do rozsáhlého systému bonusů v nové Fifě, kde si například budete moci vylepšovat hráče nebo dokupovat možnost hrát na nových a nových fotbalových svatostáncích, stejně jako mnoho dalších zajímavých vylepšení.

A pokud byste raději anglickou verzi, snad trochu i ze studentských důvodů, není to vůbec žádný problém. Náš eshop nabízí hry v obou v tuzemsku nejrozsáhlejších jazykových mutacích, tedy v češtině a angličtině.